روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: عصر مالی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصمیمات درست اقتصادی، نوسانات نرخ ارز را مهار کرد از وب سایت عصر مالی asremali.ir با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصمیمات درست اقتصادی، نوسانات نرخ ارز را مهار کرد

به اعتقاد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن، تبعیت نکردن رشد قیمت ها از قواعد اقتصادی یا سرازیر شدن قیمت ها و تبعیت نکردن آن از قواعد بازارهای کالا، پول و سرمایه اصلی ترین عامل صعود و سقوط قیمت در این بازارهاست

به اعتقاد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن، تبعیت نکردن رشد قیمت ها از قواعد اقتصادی یا سرازیر شدن قیمت ها و تبعیت نکردن آن از قواعد بازارهای کالا، پول و سرمایه اصلی ترین عامل صعود و سقوط قیمت در این بازارهاستبه گزارش پایگاه خبری "عصر مالی" به نقل از ایسنا، با بیان این مطلب اظهار داشت: طی یک ماه گذشته نرخ ارز در نوسان بود که به عقیده بنده این نوسان، حباب بود و این حباب با تغییر شرایط روانی و اقتصادی کشور ترکید.وی، تغییر رفتار مدیریت اقتصادی و ارزی کشور را در ریزش و افزایش نرخ ارز موثر دانست و افزود: البته بازار اقتصادی و ارزی کشور علاوه بر متغیرهای داخلی از تصمیمات و اتفاقات حوزه بین الملل نیز تاثیرپذیر است. تصویب لایحه CFT در مجلس، حکم اولیه دادگاه لاهه، سخنرانی و رایزنی های رییس جمهور و وزیر امور خارجه در سازمان ملل با مقامات کشورهای جهان نیز تاثیر مثبتی بر چشم انداز اقتصادی کشور گذاشت.سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن وحدت، تدبیر و تصمیمات درست اقتصادی کشور را نیز در مهار نوسانات نرخ ارز موثر دانست.

مطلب با عنوان تصمیمات درست اقتصادی، نوسانات نرخ ارز را مهار کرد از وب سایت عصر مالی asremali.ir با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصمیمات درست اقتصادی، نوسانات نرخ ارز را مهار کرد از وب سایت عصر مالی asremali.ir با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون