روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تقدیر از روسای شعب موفق بانک سامان از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تقدیر از روسای شعب موفق بانک سامان

در نهمین گردهمایی روسای موفق بانک های کشور که با محوریت "بهره وری شعب" در بانک مرکزی برگزار شد، روسای برتر شعب بانک سامان مورد قدردانی قرار گرفتند.

در نهمین گردهمایی روسای موفق بانک های کشور که با محوریت "بهره وری شعب" در بانک مرکزی برگزار شد، روسای برتر شعب بانک سامان مورد قدردانی قرار گرفتند.به گزارش روابط عمومی بانک سامان، در این گردهمایی که با حضور مدیران ارشد بانک مرکزی و مدیران شبکه بانکی با مشارکت بانکها و موسسه اعتباری در بانک مرکزی برگزار شد برگزار شد 10 رییس شعبه بانک سامان مورد تقدیر قرار گرفتند.این گزارش حاکی است، سیدمحمد میرحسینی از شعبه اریکه، اروج میرزایی از شعبه بازار تبریز، شاهرخ نیری از شعبه آفریقا، احسان مهدی پور از شعبه آقا بزرگی، الیاس عباس زاده، شعبه میدان تجریش، رضا حاجی پور از شعبه جمهوری، حیدر رسایی فر از شعبه دلاوران، احمد حیدرهایی از شعبه بازار و مژگان طرفه نژاد از شعبه سیتی سنتر اصفهان به عنوان روسای شعب موفق بانک سامان معرفی شده اند.گفتنی است، گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور، همه ساله با هدف قدردانی و تکریم روسای موفق، انتقال تجربه و دستاوردهای آن ها و دستیابی به آخرین فناوری ها و نوآوری های عرصه بانکی و آشنایی با دیدگاه های مدیران ارشد نظام بانکی کشور برگزار می شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تقدیر از روسای شعب موفق بانک سامان از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تقدیر از روسای شعب موفق بانک سامان از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون