روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرواز اصفهان - دوحه برقرار شد از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرواز اصفهان - دوحه برقرار شد

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان از برقراری پرواز دوحه - اصفهان و برگشت در این فرودگاه خبرداد.

بانکداری ایرانی - مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان از برقراری پرواز دوحه - اصفهان و برگشت در این فرودگاه خبرداد.حسن امجدی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: پرواز یاد شده از امروز در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان برقرار شد و این فرودگاه صبح امروز میزبان پرواز شرکت هواپیمایی قطر ایرویز بود. وی اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده پرواز دوحه - اصفهان روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته با هواپیمای ایرباس 320 شرکت قطر ایرواز انجام می شود. به گفته وی در روزهای یاد شده هواپیمای شرکت هوایی قطر در ساعت چهار بامداد از مبداء دوحه وارد فرودگاه بین المللی اصفهان می شود و در ساعت پنج و 20 دقیقه اصفهان را به مقصد فرودگاه بین المللی حمد دوحه ترک می کند.مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان با اشاره به اینکه فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به عنوان چهارمین فرودگاه کشور میزبان پروازهای شرکت قطر ایرویز شده است، اظهارداشت: شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در سال های اخیر در بیشتر رده بندی جهانی در بین 10 شرکت هواپیمایی برتر جهان قرار داشته و می تواند ارتباط فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با 160 نقطه دنیا را برقرار کند. به گفته امجدی این شرکت هواپیمایی به اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیای میانه، خاور دور، اقیانوسیه و آفریقا پرواز دارد.فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان هم اکنون به شهرهای نجف و بغداد عراق ، کویت، دبی امارات عربی متحده، استانبول ترکیه و تفلیس گرجستان پرواز مستقیم دارد. همچنین شرکت های العراقیه، ترکیش، فلای دوبی و قطر ایرویز در جا به جایی مسافر با این فرودگاه همکاری دارند. فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای دو باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با 10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

مطلب با عنوان پرواز اصفهان - دوحه برقرار شد از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرواز اصفهان - دوحه برقرار شد از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون