روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بن سلمان همواره نگران است ترور شود از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بن سلمان همواره نگران است ترور شود

وليعهد سعودي تحمل هیچ مخالفتی را ندارد و در همین حال تدابیر امنیتی اطراف خود را به گونه ای تشدید کرده است که حتی به نزدیک ترین افراد اجازه نمی دهد به او نزدیک شود.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اینترنتی العهد الجدید؛ ولیعهد عربستان فردی مضطرب است که هر آن احتمال می دهد ترور شود.حساب کاربری العهد الجدید در صفحه خود در توئیتر نوشت: صرف نظر از خبر روزنامه تایمز درمورد فرا رسیدن پایان قدرت بن سلمان ولیعهد عربستان، عملکرد، اقدامات دیوانه وار و آزار و اذیت وی برای دیگران همگی نشان از احساس ناامنی و اضطراب دارد. روزنامه تایمز نوشته است چند روزی بیشتر به پایان قدرت بن سلمان در عربستان باقی نمانده است. العهد الجدید در توصیف شخصیت بن سلمان افزود: وی تحمل هیچ مخالفتی را ندارد و در همین حال تدابیر امنیتی اطراف خود را به گونه ای تشدید کرده است که حتی به نزدیک ترین افراد اجازه نمی دهد به او نزدیک شود و همگی اینها تایید می کند که او به شدت هراسان است گویی او را تعقیب می کنند و هر آن ممکن است ترور شود.

مطلب با عنوان بن سلمان همواره نگران است ترور شود از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بن سلمان همواره نگران است ترور شود از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون