روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان می پلاس بانک مهر اقتصاد چیست؟ از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

می پلاس بانک مهر اقتصاد چیست؟

با استفاده از اپلیکیشن می پلاس بانک مهر اقتصاد بدون نیاز به کارت بانکی و دستگاه کارت خوان، هزینه خرید خود را پرداخت کنید.

با استفاده از اپلیکیشن می پلاس بانک مهر اقتصاد بدون نیاز به کارت بانکی و دستگاه کارت خوان، هزینه خرید خود را پرداخت کنید.شما با استفاده از اپلیکیشن «می پلاس» می توانید از طریق کلیه کارت های شبکه شتاب و تنها با ورود مبلغ و رمز کارت خود از فروشگاه ها و درگاه های پرداخت الکترونیک خرید کنید. سامانه «می پلاس» بانک مهر اقتصاد به عنوان عامل سوم و مورد اعتماد طرفین خریدوفروش محسوب می شود و فضای امنی را برای مشتریان بانک به وجود آورده است.کاهش هزینه های بانکی با می پلاسطبق اعلام بانک مهر اقتصاد، در حال حاضر روش های پرداختی رایج که مبتنی بر سخت افزار است، هزینه های زیادی را به بانک ها متحمل می کند که تمام سود حاصل از آن نیز در وجه شرکت های پرداخت است. سامانه می پلاس این فرصت را به وجود آورده تا با استفاده از گوشی های هوشمند و حذف هزینه هنگفت نگهداری دستگاه های کارت خوان (POS)، هزینه های بانکی کاهش شدیدی داشته باشد.ضریب امنیتی می پلاسیکی از معایب روش پرداخت با کارت های فیزیکی عضو شتاب، امکان سوءاستفاده از حساب مشتریانی است که رمز کارت خود را برای ورود به دستگاه های کارت خوان به فروشندگان اعلام می کنند. سامانه می پلاس این امکان را فراهم کرده تا دارندگان کارت های عضو شتاب برای انجام عملیات پرداخت خود نیاز به ارائه هیچ گونه اطلاعاتی نباشند.با استفاده از سامانه می پلاس حتی می توان بدون در اختیار داشتن کارت فیزیکی و ارائه آن به فروشنده، عملیات پرداخت را از طریق گوشی همراه انجام داد.چطور با می پلاس بانک مهر اقتصاد خرید کنیمدرصورتی که می خواهید عملیات پرداخت را از طریق سامانه می پلاس انجام بدهید، ابتدا باید کارت خود را انتخاب و رمز دوم کارت را وارد کنید.سامانه می پلاس بااتصال به سیستم بانکی، یک کد تراکنش موقت دریافت و آن را به صورت QR کد بر روی صفحه نمایش می دهد که فروشنده با استفاده از برنامه نصب شده، کد را اسکن و عملیات پرداخت نهایی و نتیجه تراکنش به تلفن همراه خریدار و فروشنده ارسال می شود.

مطلب با عنوان می پلاس بانک مهر اقتصاد چیست؟ از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان می پلاس بانک مهر اقتصاد چیست؟ از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون