روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نرخ بلیت هوایی اربعین اعلام شد از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نرخ بلیت هوایی اربعین اعلام شد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: قیمت بلیت هوایی­ اربعین در همه شهر ها به جز مشهد ۲ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان اعلام شد.

رضا جعفرزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما در رابطه با بلیت هواپیمایی اربعین با بیان اینکه­ شروع پروازهای اربعین از 2 تا 12 ابان است گفت: ­جلسه ای در 25 شهریور با مدیرعامل شرکت های هواپیمایی و ریاست سازمان هواپیمایی کشور برگزار شد ونرخ بلیت هواپیما مشخص شد تا از هرگونه واسطه گری برای افزایش قیمت بلیت جلوگیری شود.وی ادامه داد: با توجه به اینکه قیمت بلیت پروازهای خارجی آزاد است شرکت های هواپیمایی توافق کردند تا یک نرخ بلیت برای پرواز به عراق صورت گیرد، بلیت اربعین همه شهرها به جز مشهد با یک نرخ است . ­پرواز نجف-تهران ،تهران-بغداد-تهران 2 میلیون و 200 هزارتومان­ و پرواز مشهد-نجف-مشهد و مشهد بغداد -مشهد­ 2 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شد .جعفرزاده با بیان اینکه مردم بلیت را از مراکز معتبر خریداری کنند افزود:­ ­57 سایت از سازمان هواپیمایی مجوز بند الف را برای ارایه بلیت الکترونیکی دارد­ و فهرست مراکز معتبر برای تهیه بلیت در سایت سازمان هواپیمایی کشور در دسترس هموطنان قرار می گیرد.وی افزود: سایت هایی که بسته شده به محض درخواست اقدامات لازم برای باز شدن این سایت ها انجام می شود.

مطلب با عنوان نرخ بلیت هوایی اربعین اعلام شد از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نرخ بلیت هوایی اربعین اعلام شد از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون