روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید و فروش وکالتی ممنوع است از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید و فروش وکالتی ممنوع است

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو برای چندمین بار هشدار خرید و فروش حواله خودروهایی که در قرارداد امکان صلح وجود ندارد غیرقانونی و ممنوع است.

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو برای چندمین بار هشدار خرید و فروش حواله خودروهایی که در قرارداد امکان صلح وجود ندارد غیرقانونی و ممنوع است.مصطفی خان کرمی با اعلام تکرار هشداری مهم برای متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو گفت: با وجود اعلام چند باره به هموطنان، همچنان برخی افراد بدون توجه اقدام به خرید یا فروش حواله های ثبت نامی از طریق دفاتر ثبت اسناد رسمی و ارایه وکالت نامه به خریدار می کنند که قطعا برای خریداران مشکل ساز خواهد شد.وی افزود: ایران خودرو افرادی را به عنوان مشتری خود می شناسد که در طرح های فروش این شرکت ثبت نام کرده و متن قرارداد به نام آنها ثبت شده باشد. در مواردی که نیاز به پیگیری مشتری است نیز ایران خودرو فقط پاسخگوی شخص ثبت نام کننده و نه دارنده وکالتنامه خواهد بود.خان کرمی گفت: کلیه اقدامات مشابه شرکت ایران خودرو در راستای جلوگیری از واسطه گری و کوتاه کردن دست سودجویان است و امیدواریم بتوانیم با به کار بستن این اقدامات، بخشی از نیاز مشتریان حقیقی و مصرف کنندگان نهایی را تامین کنیم.

مطلب با عنوان خرید و فروش وکالتی ممنوع است از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید و فروش وکالتی ممنوع است از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون