روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: بانکداری ایرانی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مکتب اصلی آواز ایران، مکتب اصفهان است از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مکتب اصلی آواز ایران، مکتب اصفهان است

حسین خواجه امیری (ایرج) در آیین رونمایی از اثر مشترک خود با سالار عقیلی به نام «آوای ایران»، تمام قد از مکتب آواز اصفهان دفاع کرد.

حسین خواجه امیری (ایرج) در آیین رونمایی از اثر مشترک خود با سالار عقیلی به نام «آوای ایران»، تمام قد از مکتب آواز اصفهان دفاع کرد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم استاد حسین خواجه امیری با بیان اینکه پیرو سبک آواز استاد تاج اصفهانی بوده، مکتب آوازی اصفهان را به عنوان مکتب اصلی آواز ایران قلمداد کرد و گفت: اعتقاد مهم استادان این سبک این است که شعر نباید فدای آواز شود بلکه باید خوب ادا شود.وی که در میان استقبال حاضران با فروتنی از تلاش خود در راه اعتلای هنر اصیل ایرانی سخن میگفت، از زحمات بانک صادرات ایران در مشارکت تولید این اثر تقدیر کرد.نماهنگ «آوای ایران» با حضور حسین خواجه امیری( ایرج)، سالار عقیلی و برخی چهره های فرهنگی در محل نگارستان شهر بوستان گفتگو تهران رونمایی و تمبر ویژه این آیین نیز پرده برداری شد.

مطلب با عنوان مکتب اصلی آواز ایران، مکتب اصفهان است از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مکتب اصلی آواز ایران، مکتب اصفهان است از وب سایت بانکداری ایرانی bankdariirani با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون