روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: ابتکار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - اروپا حق ندارد برای اجرای کانال مالی جدید شرط بگذارد از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روزنامه ابتکار - اروپا حق ندارد برای اجرای کانال مالی جدید شرط بگذارد

حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: اروپا حق ندارد برای اجرای کانال مالی جدید شرط بگذارد.این اقدام در اجرای تعهدات آنها در برجام است که با تاخیر هم همراه است. به گزارش فارس، وی یادآور شد: «البته در بیانیه مشترک EU3 (انگلیس، آلمان و فرانسه) پیوستن ایران به ترتیبات FATF به عنوان شرط نیامده، بلکه به عنوان «انتظار» از ایران آمده، که آن هم به علت دخالت سیستم بانکی در پرداخت‏ها است.

EBTEKAR NEWSPAPERدوشنبه, 15 بهمن 1397 Monday 4 February 2019 ‏سرمقالهسیاه تر از آن 8 سال!ژوبین صفاری‏ حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: اروپا حق ندارد برای اجرای کانال مالی جدید شرط بگذارد.این اقدام در اجرای تعهدات آنها در برجام است که با تاخیر هم همراه است. به گزارش فارس، وی یادآور شد: «البته در بیانیه مشترک EU3 (انگلیس، آلمان و فرانسه) پیوستن ایران به ترتیبات FATF به عنوان شرط نیامده، بلکه به عنوان «انتظار» از ایران آمده، که آن هم به علت دخالت سیستم بانکی در پرداخت‏ها است.ارسال دیدگاهناحیه کاربریثبت نام

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - اروپا حق ندارد برای اجرای کانال مالی جدید شرط بگذارد از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - اروپا حق ندارد برای اجرای کانال مالی جدید شرط بگذارد از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون