روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: ابتکار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - آمریکا آماده از سرگیری مذاکرات با روسیه است از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روزنامه ابتکار - آمریکا آماده از سرگیری مذاکرات با روسیه است

وزیر خارجه آمریکا اظهار کرد، کشورش آماده ازسرگیری مذاکرات با مسکو است. این موضع گیری از سوی واشنگتن در پی اعلام رئیس جمهوری روسیه درباره تعلیق مشارکت کشورش در پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (آی ان اف) مطرح شد.
به گزارش ایسنا، مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد، کشورش بعد از تصمیم برای تعلیق مشارکتش در معاهده آی ان اف آماده ازسرگیری مذاکره با روسیه در زمینه اشاعه سلاح است. وزیر خارجه آمریکا در بیانیه ای آورده است، آمریکا اشاعه تسلیحات را کنترل خواهد کرد تا امنیت خود و هم پیمانان و شرکایش را به طور واقعی تحت نظارت بگیرد و تضمین کند به طوریکه برای هم پیمانانی که به تعهدات شان وفادارند قابل اجرا باشد.

EBTEKAR NEWSPAPERدوشنبه, 15 بهمن 1397 Monday 4 February 2019 ‏سرمقالهسیاه تر از آن 8 سال!ژوبین صفاری‏ وزیر خارجه آمریکا اظهار کرد، کشورش آماده ازسرگیری مذاکرات با مسکو است. این موضع گیری از سوی واشنگتن در پی اعلام رئیس جمهوری روسیه درباره تعلیق مشارکت کشورش در پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (آی ان اف) مطرح شد.به گزارش ایسنا، مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد، کشورش بعد از تصمیم برای تعلیق مشارکتش در معاهده آی ان اف آماده ازسرگیری مذاکره با روسیه در زمینه اشاعه سلاح است. وزیر خارجه آمریکا در بیانیه ای آورده است، آمریکا اشاعه تسلیحات را کنترل خواهد کرد تا امنیت خود و هم پیمانان و شرکایش را به طور واقعی تحت نظارت بگیرد و تضمین کند به طوریکه برای هم پیمانانی که به تعهدات شان وفادارند قابل اجرا باشد.ارسال دیدگاهناحیه کاربریثبت نام

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - آمریکا آماده از سرگیری مذاکرات با روسیه است از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - آمریکا آماده از سرگیری مذاکرات با روسیه است از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون