روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: ابتکار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - «دل تورو» باز هم فیلم ترسناک تهیه می‌کند از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روزنامه ابتکار - «دل تورو» باز هم فیلم ترسناک تهیه می‌کند

«گی یرمو دل تورو» فیلم «داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی» را در قالب یک داستان ترسناک تهیه کنندگی می کند.
به گزارش ورایتی، گی یرمو دل تورو کارگردان برنده اسکار با روایت یک داستان ترسناک که خودش نویسندگی و تهیه آن را برعهده دارد باز هم در سینما ظاهر می شود. در حال حاضر او اعلام کرده است که این فیلم اقتباسی با بازی مایکل گارزا، آستین آبرامز، گابریل راش، استین زاجور و ناتالی گانزورن ساخته خواهد شد و تولید فیلم از همین هفته شروع می شود. این تریلر مخصوص نوجوانان را دل تورو و جی.مایلز تهیه کننده «شکل آب» تهیه مشترک می کنند. این فیلم را آندری اووردال بر مبنای فیلمنامه ای از دل تورو و تیمی متشکل از دانیل و کونی هَگِمان، پاتریک ملتون و مارکوس دانستان کارگردانی می کند. فیلمنامه این فیلم با اقتباس از سه گانه پرفروش الوین شوارتز نوشته شده است. این کتاب ها داستان گروهی از نوجوانان را روایت می کند که باید اسرار مرگ های وحشتناکی که در شهر کوچک شان رخ می دهد را حل کنند. دل تورو از آوریل امسال جذب این پروژه شد و این یک ماه پس از آن بود که وی جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را برای «شکل آب» دریافت کرد. پیش تر اعلام شده بود زویی کولتی از بازیگران این فیلم است.

مصلحت اندیشی یا محافظه کاری!علیرضا صدقی

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - «دل تورو» باز هم فیلم ترسناک تهیه می‌کند از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - «دل تورو» باز هم فیلم ترسناک تهیه می‌کند از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون