روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: ابتکار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - اعلام اسامی عاملان از بین بردن جسد جمال خاشقجی از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روزنامه ابتکار - اعلام اسامی عاملان از بین بردن جسد جمال خاشقجی

منابع ترکیه ای اسامی افرادی که جسد جمال خاشقجی را در منزل کنسول عربستان در ترکیه با اسید حل کرده بودند، اعلام کردند.
این منابع در مصاحبه با الجزیره اعلام کردند ماهر المطرب، صلاح الطبیقی و ذعار الحربی افرادی بودند که این کار را در داخل منزل کنسول عربستان در ترکیه انجام دادند. پیشتر منابعی در دفتر دادستانی کل ترکیه اعلام کردند که دادستانی عملیات جستجوی جسد خاشقجی را متوقف کرده است. این منابع خاطرنشان کردند که تلاش برای پیدا کردن جسد خاشقجی دیگر ارزش ندارد چراکه بازرسان ترکیه ای به این باور رسیده اند که جسد وی کاملا با اسیدهای شیمیایی از بین برده شده است.

EBTEKAR NEWSPAPERشنبه, 19 آبان 1397 Saturday 10 November 2018آرشیو جدیدآرشیو قدیمیورود اعضاءعضویتپیوندهاشناسنامهارتباط با ما ‏سرمقالهزیاد دلخوش نباشیممحمدعلی وکیلی‏ اعلام اسامی عاملان از بین بردن جسد جمال خاشقجیhttp://ebtekarnews.com/?newsid=124161منابع ترکیه ای اسامی افرادی که جسد جمال خاشقجی را در منزل کنسول عربستان در ترکیه با اسید حل کرده بودند، اعلام کردند.این منابع در مصاحبه با الجزیره اعلام کردند ماهر المطرب، صلاح الطبیقی و ذعار الحربی افرادی بودند که این کار را در داخل منزل کنسول عربستان در ترکیه انجام دادند. پیشتر منابعی در دفتر دادستانی کل ترکیه اعلام کردند که دادستانی عملیات جستجوی جسد خاشقجی را متوقف کرده است. این منابع خاطرنشان کردند که تلاش برای پیدا کردن جسد خاشقجی دیگر ارزش ندارد چراکه بازرسان ترکیه ای به این باور رسیده اند که جسد وی کاملا با اسیدهای شیمیایی از بین برده شده است.ارسال دیدگاهناحیه کاربریثبت نام

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - اعلام اسامی عاملان از بین بردن جسد جمال خاشقجی از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روزنامه ابتکار - اعلام اسامی عاملان از بین بردن جسد جمال خاشقجی از وب سایت ابتکار نیوز ebtekarnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون