روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان این "اسلحه" فنجان قهوه را از 1280متری پودر می کند!+تصاویر از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

این "اسلحه" فنجان قهوه را از 1280متری پودر می کند!+تصاویر

اکوفارس: زمانی که انگشت تیرانداز با ماشه درگیر می شود (نیمه کشیده)، هدف مورد نظر به صورت خودکار ردیابی خواهد شد. درست پس از آن که ماشه کاملا کشیده شود، پروسه خنثی سازی هدف سریعا به اتمام خواهد رسید.

ShadowTrax8 نوعی تفنگ دقیق و قدرتمند ساخت کمپانی TrackingPoint واقع در تگزاس آمریکا، با قابلیت استفاده از مهمات کالیبر .338 Lapua Magnum است که بردی معادل 1280 متر دارد. دقت این سلاح به اندازه ای بالا است که می تواند هدفی به کوچکی یک فنجان قهوه را نشانه بگیرد. این در حالی است که با چشم غیر مسلح و از فاصله مذکور، به سختی می توان چنین هدفی را رویت کرد. بدین ترتیب با توجه به ویژگی های نام برده، کشیدن ماشه ShadowTrax8 درست مانند حمله به نیروهای دشمن با استفاده از جنگنده ای همه فن حریف خواهد بود. در ادامه نگاهی به برخی از مهم ترین امکانات ShadowTrax8 خواهیم داشت.Rapidlok™ سیستم حذف هدف و کنترل آتشزمانی که انگشت تیرانداز با ماشه درگیر می شود (نیمه کشیده)، هدف مورد نظر به صورت خودکار ردیابی خواهد شد. درست پس از آن که ماشه کاملا کشیده شود، پروسه خنثی سازی هدف سریعا به اتمام خواهد رسید.دید در شبShadowTrax8 از سنسور CMOS و تکنولوژی Gen-2 برای عملکرد دید در شب بهره می برد. هنگام شب؛ تیرانداز با بهره برداری از تکنولوژی نام برده قادر به رویت اهداف با همان وضوحی که در روز دیده می شوند، خواهد بود. این سلاح همچنین با ارتقا سیستم دید در شب Gen-2 از جمله روشنایی مادون قرمز نیز سازگار بوده که به صورت جداگانه به فروش می رسد.ShadowTrax8 و قابلیت ضبط صدایکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این سلاح، قابلیت آن برای ضبط صدا و ویدئو خواهد بود. زمانی که تیرانداز مشغول ردیابی و خنثی سازی هدف مد نظر خود است، می تواند همزمان به ضبط صدا و ویدئو نیز بپردازد. این امر تجربه ویژه ای را در اختیار اپراتور و دیگر نیروهای خودی قرار خواهد داد.مشخصات ShadowTrax8- کالیبر: .338 Lapua Magnum- برد: 1280 متر- وزن: 6.6 کیلوگرم- دقت ردیابی: 0.047 MOA- طول لوله: 55.8 سانتی متر- زمان عملیات: 3.5 ساعت- قدرت: باتری دوقلوی یون- لیتیممطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.

مطلب با عنوان این "اسلحه" فنجان قهوه را از 1280متری پودر می کند!+تصاویر از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان این "اسلحه" فنجان قهوه را از 1280متری پودر می کند!+تصاویر از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون