روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تحریم‌ها علیه سوریه اقتصاد این کشور را نابود کرده است از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تحریم‌ها علیه سوریه اقتصاد این کشور را نابود کرده است

اکوفارس: گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که تحریم‌ها علیه سوریه اقتصاد این کشور را نابود کرده و پیامدهای وحشتناکی بر زندگی مردم داشته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، ادریس الجزائری، گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل در گزارشی درباره پیامدهای تحریم های اقتصادی علیه سوریه که آن را تقدیم این سازمان کرد، آورده است که این تحریم ها اقتصاد سوریه را نابود و پیچیده کرده و ممنوعیت های مالی آمریکا مانع دسترسی سوری ها به مواد غذایی، دارو و قطعات یدکی برای پمپ های آب و ژنراتورهای برق شده است که مستقیم بر کیفیت زندگی مردم تاثیر می گذارند.الجزائری درباره تحریم بخش درمانی و پزشکی سوریه هم گفت: سوریه در گذشته قادر به ارائه مراقبت پزشکی کامل و رایگان به ملتش بود، اما این کشور در حال حاضر مقدار کمی دارو در اختیار دارد و به همین دلیل قادر به برطرف کردن نیازهای پزشکی و بهداشتی مردم و همچنین وارد کردن دارو از کشورهای دیگر نیست.آمریکا و چند کشور اروپایی دیگر تحریم های جدیدی را علیه سوریه اعمال کرده اند. ازجمله این تحریم ها ممنوعیت داد و ستد مالی با سوریه است که آزادی در عرصه واردات و صادرات را از دمشق گرفته است.

مطلب با عنوان تحریم‌ها علیه سوریه اقتصاد این کشور را نابود کرده است از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تحریم‌ها علیه سوریه اقتصاد این کشور را نابود کرده است از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون