روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی و کاردانی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی و کاردانی

اکوفارس: مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امشب به پایان می‌رسد.

به گزارش ایلنا، داوطلبان دوره های کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می توانند نسبت به ثبت نام و ویرایش رشته محل ها یا اضافه کردن گروه های آزمایشی اقدام کنند.با پایان یافتن مهلت ثبت نام، ویرایش اطلاعات فردی، نوع دیپلم و معدل دیپلم برای داوطلبانی که در دوره های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کرده اند، فعال شده و تا ساعت 24 یکشنبه 25 شهریور ادامه خواهد داشت.این ویرایش شامل کلیه دوره های کارشناسی و کاردانی اعم از پیوسته و ناپیوسته است.براساس اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی؛ ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط یک نوبت امکان پذیر است و به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از اتمام مهلت ثبت نام واصل شود، ترتیب اثر داده نمی شود.

مطلب با عنوان امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی و کاردانی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی و کاردانی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون