روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برخورد پراید و کامیون با ۳ کشته و یک مجروح از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برخورد پراید و کامیون با ۳ کشته و یک مجروح

اکوفارس: _رئیس پلیس‌راه استان از تصادف یک دستگاه سواری پراید با کامیون کشنده ولوو در محور "خور-جندق" و فوت 3 نفر و مجروح شدن یک فرد دیگر خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین پور قیصری" گفت: روز گذشته مأموران پلیس راه "خور-جندق" از تصادف یک دستگاه سواری پراید با کامیون کشنده ولوو مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.وی افزود: متأسفانه براثر این حادثه راننده و 2 سرنشین سواری پراید در دم فوت و راننده کامیون ولوو نیز مجروح شد.سرهنگ پور قیصری بیان داشت: علت وقوع این حادثه انحراف به چپ سواری پراید اعلام شده است .رئیس پلیس راه اصفهان در پایان به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنید ، هنگام رانندگی توجه کامل به جلو و اطراف داشته باشید و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی دارید در مکانی امن توقف و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازید.

مطلب با عنوان برخورد پراید و کامیون با ۳ کشته و یک مجروح از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برخورد پراید و کامیون با ۳ کشته و یک مجروح از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون