روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان افزایش دما در نیمه غربی و شمالی کشور طی دو روز آینده از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

افزایش دما در نیمه غربی و شمالی کشور طی دو روز آینده

اکوفارس: مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در نیمه غربی و شمالی کشور طی دو روز آینده خبر داد و گفت: طی امروز و فردا در نوار شرقی کشور به ویژه شهر زابل وزش باد و گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.

احد وظیفه (مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی) در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت آب و هوا در کشور گفت: امروز و فردا تا روز سه شنبه دمای هوا در مناطق غربی و شمالی کشور گرمتر می شود و نسبت به روز گذشته نیز افزایش دما خواهیم داشت.وی با بیان اینکه از روز سه شنبه افت دما خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: هوا به دلیل عبور موجی از دو روز گذشته در نوار شرقی کشور نسبتا معتدل و به طور نسبی خنک تر است، اما در غرب، مرکز و جنوب کشور دمای هوا بالاست و انتظار داریم امروز و فردا در شرق کشور نیز شاهد روند گرم شدن هوا باشیم.مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: از روز سه شنبه به تدریج در نوار شمالی کشور شامل شمال آذربایجان ها و شمال کشور شاهد افت دما خواهیم بود و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در این مناطق به طور نسبی دمای معتدلی در این مناطق خواهیم داشت.وظیفه با بیان اینکه بارش باران در روزهای آینده و تا پایان هفته در کشور پیش بینی نمی شود، ادامه داد: طی امروز و فردا نوار شرقی کشور به ویژه شهر زابل وزش باد و گرد و غبار پیش بینی می شود.وی با اشاره به دمای هوای تهران گفت: امروز نسبت به روز گذشته افزایش دما را در تهران پیش بینی می کنیم. اما از روز سه شنبه شاهد کاهش دما در حد یک الی دو درجه خواهیم بود. کمینه دمای تهران امروز صبح 22 درجه بوده و بیشینه دمای آن 33 درجه پیش بینی می شود.

مطلب با عنوان افزایش دما در نیمه غربی و شمالی کشور طی دو روز آینده از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان افزایش دما در نیمه غربی و شمالی کشور طی دو روز آینده از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون