روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ثبت رکورد‌های تولید در فولاد خراسان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ثبت رکورد‌های تولید در فولاد خراسان

اکوفارس: واحد تازه تاسیس گندله‌سازی «مجتمع فولاد خراسان» با تولید بیش از ۹۴هزارتن گندله در شهریورماه روند دستیابی به ظرفیت اسمی را سرعت بخشید.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با بیان اینکه واحد گندله سازی این شرکت با تولید ۹۴هزار و ۲۹ تن گندله در شهریورماه، رکورد پیشین تولید این ماده اولیه فولادسازی را ۱۶درصد ارتقا بخشیده گفت: در شهریور ماه با تولید ۱۸هزار و ۸۸۵ تن بیش از بالاترین نصاب قبلی، گام جدی دیگری در دستیابی به ظرفیت اسمی این کارخانه برداشته شده است. حسین احمدی افزود: کارخانه گندله سازی این شرکت با ظرفیت ۵/ ۲ میلیون تن در اردیبهشت ماه امسال، به بهره برداری رسید. وی بابیان اینکه مجتمع فولاد خراسان به عنوان تنها قطب تولید فولاد که همه اجزای زنجیره تولید را در استان و حوزه جغرافیایی خود ایجاد کرده تصریح کرد: با توجه خاص به شرایط کنونی بازار و اتخاذ سیاستگذاری های تولید و نیز تجارت در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، در سال «حمایت از کالای ایرانی» امید است تولیدکنندگان فولادی کشور، بتوانند سهم خود را در اشتغال، رونق تولید و حمایت ازاقتصاد ملی به بهترین شکل ادا کنند. همچنین«مجتمع فولاد خراسان» با تولید بیش از یکصدهزارتن شمش فولادی در شهریورماه، رکورد جدیدی در تولید فولاد در این شرکت نیز ثبت کرده است. به گفته معاون بهره برداری این مجتمع صنعتی، واحد فولادسازی این شرکت با تولید ۱۰۰هزار و ۲۹۴ تن شمش در شهریورماه، رکورد تولید پیشین خود را ۶۲۰۹ تن ارتقا داده و نوار افزایش تولید در مسیر تحقق هدف ۵/ ۱ میلیون تنی شرکت را تداوم بخشیده است. حمیدرضا زارع با بیان اینکه کارخانه فولادسازی شماره۲ این شرکت در سال گذشته به بهره برداری رسیده است، دستیابی به این رکورد را متاثر از سختکوشی همکاران واحد جدید دانست و تشریح کرد: ظرفیت نهایی این واحد ۷۲۰هزار تن است که با تلاش همکاران این ناحیه، در شهریورماه با تولید ۴۳هزار و ۹۵۱ تن شمش، موفق شدند ۴۶۲۹ تن نصاب پیشین این ناحیه را ارتقا ببخشند و در همین حال، در ناحیه فولاد سازی۱ نیز ۵۶هزار و ۳۴۳ تن تولید شد که مجموعا بالاترین نصاب را از ابتدای فعال شدن هر دو کوره ذوب شرکت رقم زدند.

مطلب با عنوان ثبت رکورد‌های تولید در فولاد خراسان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ثبت رکورد‌های تولید در فولاد خراسان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون