روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرداخت دو میلیون و ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرداخت دو میلیون و ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه

اکوفارس: مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت از پرداخت دومیلیون و ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از ابتدای سال ۹۲ تاکنون در این بانک خبر داد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از پرداخت دومیلیون و ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه از ابتدای سال ۹۲ تاکنون در این بانک خبر داد.به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، محمدحسین حسین زاده در سفر یک روزه به استان هرمزگان با بیان اینکه این تعداد تسهیلات با میانگین ۱۱ میلیون تومان و با دو درصد کارمزد سالانه پرداخت شده است، گفت: حداکثر وام پرداختی ۳۰ میلیون تومان است.وی هویت بانک قرض الحسنه رسالت را قرض الحسنه، خرد و اجتماعی برشمرد و افزود: ۸۰ درصد مردم، جامعه هدف این بانک هستند و خدماتی از این جنس دریافت می کنند.حسین زاده تعداد مشتریان فعال بانک قرض الحسنه رسالت را بیش از چهار و نیم میلیون عضو برشمرد و اظهار کرد: ۹۵ درصد از این تعداد تا ۱۰ میلیون، چهار درصد زیر ۵۰ میلیون و یک درصد بالای ۵۰ میلیون تومان سپرده دارند که این گویای خرد بودن فعالیت های بانک قرض الحسنه رسالت است.

مطلب با عنوان پرداخت دو میلیون و ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرداخت دو میلیون و ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون