روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توقف تولید برخی هیبریدی‌ها در آلمان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توقف تولید برخی هیبریدی‌ها در آلمان

اکوفارس: شرکت‌های خودروسازی بی‌ام‌و، دایملر(مالک مرسدس بنز) و فولکس‌واگن فروش برخی از مدل‌های محصولات پلاگین هیبریدی خود را متوقف کردند. این تصمیم به‌دنبال وضع مقررات جدید مربوط به آلایندگی خودروها در اروپا اتخاذ شده است.

مقررات آلایندگی خودروهای سبک (WLTP) که در سطح جهانی از اول ماه سپتامبر وارد فاز عملی شده است، قوانین سرسختانه تری را در رابطه با تولید گاز دی اکسید کربن وضع می کند. وضع مقررات جدید موجب آن شده است تا برخی از خودروسازان وادار به توقف عرضه برخی از مدل هایی شوند که دارای آلایندگی بالاتر از استانداردهای جدید است. این امر همچنین این شرکت ها را ناچار ساخته تا دیگر مدل های خود را برای ممانعت از کاهش سوددهی خود با تخفیف به خریداران عرضه کنند. طی ماه های اخیر خودروسازان به دلیل افزایش تخفیف در عرضه برخی از خودروها به مشتریان، با صعود میزان فروش مواجه شده اند. بنابر قوانین موجود خودروهایی که تا پیش از عملی شدن مقررات جدید آلایندگی ثبت سفارش شده اند، تحت پوششاین مقررات قرار نخواهند گرفت.

مطلب با عنوان توقف تولید برخی هیبریدی‌ها در آلمان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توقف تولید برخی هیبریدی‌ها در آلمان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون