روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زیان یک میلیارد دلاری فورد از تعرفه‌ها از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زیان یک میلیارد دلاری فورد از تعرفه‌ها

اکوفارس: به گفته بیل فورد، رئیس شرکت خودروسازی فورد‌موتور این شرکت در حال مذاکره با دولت ترامپ است تا توافق‌های جدیدی که قرار است میان واشنگتن و کشورهایی همچون کانادا و چین منعقد شود، اطمینان لازم را به این شرکت برای سرمایه‌گذاری در این کشورها بدهد.

بیل فورد که یکصدمین سالروز افتتاح شرکت فورد را جشن می گیرد و اکنون این شرکت دومین خودروساز بزرگ آمریکا پس از جنرال موتورز به شمار می آید، همچنین اعلام کرد که مقامات فورد موتور در تماس مستقیم با تیم های مذاکره کننده دولت ترامپ هستند. او در این باره گفت: «ما در رابطه با موضوعات مربوط به تعرفه های تجاری با دولت در حال همکاری هستیم. تجارت در صنعت خودرو زمانی که اطمینان وجود داشته باشد بسیار بهتر خواهد بود.» این در حالی است که جیم هکت، مدیر ارشد اجرایی فورد چهارشنبه گذشته اعلام کرد تعرفه های آمریکا بر فولاد و آلومینیوم، سالانه یک میلیارد دلار زیان به سوددهی این شرکت وارد می کند.

مطلب با عنوان زیان یک میلیارد دلاری فورد از تعرفه‌ها از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زیان یک میلیارد دلاری فورد از تعرفه‌ها از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون