روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وزیر صنعت خواستار افزایش اختیارات وزارت ارتباطات شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وزیر صنعت خواستار افزایش اختیارات وزارت ارتباطات شد

اکوفارس: : وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور «جلوگیری از موازی‌کاری‌ها» و «مانور بیشتر دولت در کنترل نوسانات بازار گوشی ‌تلفن همراه»، افزایش اختیارات وزارت ارتباطات برای تنظیم بازار موبایل را پیشنهاد داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه ای با موضوع تنظیم بازار گوشی تلفن همراه به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتپیشنهاد داد که اختیارات وزارت ارتباطات برای تنظیم بازار موبایل افزایش پیدا کند. «جلوگیری از موازی کاری ها» ، «اشراف وزارت ارتباطات بر جزئیات مربوط به امور بازار موبایل»، «مانور بیشتر دولت در کنترل نوسانات بازار موبایل» و «تمرکز وزارت ارتباطات بر امور بازار موبایل به دلیل مبارزه با قاچاق در اجرای طرح رجیستری و کنترل واردات آن» از مهم ترین دلایل وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تشکیل کارگروهی به ریاست وزیر ارتباطات و افزایش اختیارات آن وزارتخانه در تنظیم بازار گوشی تلفن همراه است. در متن نامه محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت به محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آمده است:«با عنایت به غلبه موضوعات فنی و تخصصی گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه و اشراف آن وزارتخانه به جزئیات امور مربوط به نیازهای عمومی، عرضه و تقاضای آن و همچنین تمرکز امور وارداتی و مبارزه با قاچاق در اجرای طرح رجیستری وکنترل واردات، به منظور هماهنگی در اقدامات آتی و جلوگیری از تصمیمات موازی، شایسته است تا تنطیم بازار گوشی تلفن همراه اعم از سیاست گذاری، تامین، توزیع، کنترل موجودی و... در قالب کارگروهی به ریاست جناب عالی و نمایندگان سایر سازما های ذی ربط و از جمله این وزارتخانه صورت پذیرد.» پیش از این، آذری جهرمی در واکنش به افزایش اعتراضات در مورد التهابات بازار موبایل به این موضوع تاکید داشت که تنظیم بازار گوشی همراه برعهده وزارت ارتباطات نیست.

مطلب با عنوان وزیر صنعت خواستار افزایش اختیارات وزارت ارتباطات شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وزیر صنعت خواستار افزایش اختیارات وزارت ارتباطات شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون