روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خدمتکار هتل روباتیک - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خدمتکار هتل روباتیک - اکوفارس

اکوفارس: خرده فروشی آنلاین علی بابا به زودی از روبات‌های خدمتکار استفاده می‌کند تا خدمات اتاق در هتل را فراهم کند. شاخه A.I.Labs این شرکت از یک روبات به نام Space Egg رونمایی کرده که با استفاده از هوش مصنوعی در هتل‌ها خدمت می‌کند.

این روبات می تواند غذا یا لباس به اتاق ببرد و با کمک Tmall Genie (دستیار صوتی مخصوص علی بابا) دستورات صوتی را تشخیص دهد. درروبات ترکیبی از حسگرهای لیزر و لیدار به کار رفته تا در هتل به طور خودکار مسیریابی کند. همچنین نقشه هتل را می توان در روبات آپلود کرد تا از برخورد آن با موانع جلوگیری شود. همچنین این روبات به طور افقی نوری منتشر می کند تا مسیر پیش روی میهمانان را روشن کند. علاوه برآن مجهز به وای فای است و می تواند آسانسور را متوقف کند و در طبقه درست پیاده شود. هنگامی که یک میهمان با استفاده از دستیار صوتی علی بابا سفارش یا دستوری را می دهد، روبات آلومینیومی سفارش او را از کارمند انسانی هتل یا روبات دیگر دریافت می کند و به دست میهمان می رساند.

مطلب با عنوان خدمتکار هتل روباتیک - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خدمتکار هتل روباتیک - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون