روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آغاز پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری از سوی بانک صادرات از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آغاز پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری از سوی بانک صادرات

اکوفارس: طی مراسمی با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، فایل مربوط به ٢٥٠ هزار بازنشسته کشوری مشمول دریافت وام ٥٠ میلیون ریالی به نماینده بانک صادرات ایران تحویل شد که با توجه به آمادگی‌های موجود، پرداخت وام ضروری ٥٠ میلیون ریالی بانک صادرات ایران به بازنشستگان کشوری از روز شنبه (امروز) به‌تدریج آغاز می‌شود.

به گزارش اکوفارس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم انوشیروان محسنی بندپی فهرست مشمولان دریافت وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط صندوق بازنشستگی کشوری را به سیدکاظم مرتضوی اسکویی تحویل داد و مقرر شد وام یادشده از روز شنبه به صورت تدریجی به حساب متقاضیان واریز شود. بنابراین گزارش، با تامین اعتباری بالغ بر ٢٠ هزار میلیارد ریال توسط این بانک، فاز اول پرداخت وام ضروری ٥٠ میلیون ریالی بانک صادرات ایران با نرخ کارمزد ٤ درصدی از روز شنبه ٧ مهرماه آغاز می شود.

مطلب با عنوان آغاز پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری از سوی بانک صادرات از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آغاز پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری از سوی بانک صادرات از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون