روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آخرین امار تلفات مسمومیت الکلی در ۴ استان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آخرین امار تلفات مسمومیت الکلی در ۴ استان

اکوفارس: سرپرست سازمان اورژانس کشور از افزایش مسمومین و فوتی‌های مصرف الکل به ٢١٣ و ۲۳ تن در چهار استان کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، پیرحسین کولیوند درباره آخرین آمار مسمومان مشروبات الکلی اظهار کرد: بر اساس گزارش تجمیعی مسمومیت با الکل از ١ مهر تا ۶ مهر تعداد کل مسمومین ٢١٣ نفر و تعداد فوتی ها ۲۳ نفر (هرمزگان ۱۶ نفر – خراسان شمالی 2 نفر – کهگیلویه و بویراحمد 2 نفر - البرز 3 نفر) بوده است.سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه مجموعا 178 نفر بستری شده اند افزود: ١١ نفر از این افراد در بخش مراقبت های بستری هستند. ١۶ نفر نیز درمان و ترخیص شده اند.مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش تعداد مراجعه کننده گان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکی در بندرعباس به 151 نفر خبر داد.دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، با اعلام این خبر افزود: تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکی در حال حاضر به 151 نفر رسیده است.وی با بیان اینکه حال برخی از این افراد وخیم است، تصریح کرد: متأسفانه 16 نفر از این تعداد جان خود را از دست داده اند و 10 نفر بدحال هستند.مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تصریح کرد: تاکنون 67 نفر از این افراد دیالیز شده اند و تعدادی دیگر نیز در نوبت دیالیز هستند.نوروزیان گروه سنی افراد مسموم شده را 17 تا 50 سال عنوان کرد.

مطلب با عنوان آخرین امار تلفات مسمومیت الکلی در ۴ استان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آخرین امار تلفات مسمومیت الکلی در ۴ استان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون