روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آلمان: از ایران می‌خواهیم کاملا به تعهدات خود پایبند باشد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آلمان: از ایران می‌خواهیم کاملا به تعهدات خود پایبند باشد

اکوفارس: «هایکو ماس»، وزیر خارجه آلمان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل بار دیگر بر حمایت اروپا از توافق هسته‌ای تاکید کرد.

به گزارش فارس، «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان طی سخنرانی در هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با اعلام حمایت مجدد اتحادیه اروپا از برجام، تاکید کرد این اتحادیه در تلاش برای انتفاع ایران از این توافق است.ماس با بیان اینکه برجام، توافق کاملی نیست مدعی شد که این توافق از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری کرده است.ماس در ادامه گفت: «ما اروپایی ها پای این توافق ایستاده ایم و تلاش می کنیم امکان تبادلات تجاری با ایران ممکن شود. از ایران نیز می خواهیم کاملا به تعهدات خود پایبند باشد».وزیر امور خارجه آلمان در ادامه، ابراز نگرانی مقامات غربی درباره نقش منطقه ای و توان موشکی ایران را تکرار کرد و گفت: «این واقعیت که ما پای برجام ایستاده ایم، به معنای این نیست که چشم خود را بر نقش مخرب ایران در منطقه یا برنامه موشک های بالستیک بسته ایم».ماس به اوضاع در سوریه نیز اشاره کرد و خواستار «اجرای دائم» توافق روسیه و ترکیه درباره ایجاد منطقه غیرنظامی در استان ادلب شد.

مطلب با عنوان آلمان: از ایران می‌خواهیم کاملا به تعهدات خود پایبند باشد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آلمان: از ایران می‌خواهیم کاملا به تعهدات خود پایبند باشد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون