روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیام دبیر‌کل UNWTO به‌مناسبت روز جهانی گردشگری از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیام دبیر‌کل UNWTO به‌مناسبت روز جهانی گردشگری

اکوفارس: دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در پیامی به‌مناسبت روز جهانی گردشگری بر نیاز به سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری‌های دیجیتال نوین در این صنعت تاکید کرد و افزود تحقق این امر به نوآوری‌ها و کارآفرینی‌های بیشتر در صنعت توریسم منجر خواهد شد.

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در پیامی به مناسبت روز جهانی گردشگری بر نیاز به سرمایه گذاری در حوزه فناوری های دیجیتال نوین در این صنعت تاکید کرد و افزود تحقق این امر به نوآوری ها و کارآفرینی های بیشتر در صنعت توریسم منجر خواهد شد. زوراب پولولیکاشویلی در پیام خود ادامه داد: «امروزه تحولات در فناوری ها و عرصه دیجیتال، جهانی در هم تنیده رقم زده که منجر به تغییر و تحول در سطوح مختلفی شده است. در سراسر بخش های سازمان ملل تلاش می شود که به واسطه این پیشرفت ها، نوآوری ها و خصوصا نوآوری در عرصه روش های تفکر تشویق شوند.» وی تصریح کرد: «با بهره گیری از پیشرفت های دیجیتال و برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار، گردشگری فرصتی برای توانمندسازی جوامع محلی فراهم خواهد آورد. «تحول دیجیتال» که شعار امسال روز جهانی گردشگری است، برای نفع رساندن به تمامی انسان ها و در همه زمینه ها است و ما اطمینان می دهیم که گردشگری می تواند به تحقق این تعهد جهانی کمک کند.»

مطلب با عنوان پیام دبیر‌کل UNWTO به‌مناسبت روز جهانی گردشگری از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیام دبیر‌کل UNWTO به‌مناسبت روز جهانی گردشگری از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون