روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معضل دلار در فوتبال - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معضل دلار در فوتبال - اکوفارس

اکوفارس: مشکلات و نوسانات ارزی، باشگاه‌ها را هم با چالش جدی مواجه کرده است. گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس با گلایه از مشکلات مالی‌اش می‌گوید: «چرخ فوتبال می‌چرخد و مثل یک بولدوزر روی افراد می‌آید؛ این مساله را به‌صورت کلی بیان می‌کنم. الان پرسپولیس تنها نماینده فوتبال ایران در آسیا است و باید در حل مشکلات این تیم همکاری بیشتری صورت بگیرد. با این وضعیت سال

مورد آخر او مربوط به منشا بازیکن خارجی تیمش است که برای دریافت پول خود به صورت «ریال» موافقت نکرده است. گرشاسبی پیش بینی می کند که حفظ خارجی ها با این وضعیت ممکن نباشد: « وقتی ما دیدیم او مشکلات زیادی دارد و خیلی نگران است و با توجه به حضور خانواده اش در خارج از کشور و اینکه چشم به راه پول هستند، این مساله را گفتیم؛ البته پرداخت ریال هم ممنوع است و ما در این موارد منع های زیادی داریم. اجازه خرید ارز آزاد نداریم و ارز دولتی و ثانویه هم نمی دهند. ما فردا به قطر می رویم و باید مقابل هواداران پاسخگو باشیم. ما برخی پرداختی ها را هم داشتیم تا مانع از بسته شدن یک پنجره دیگر و کسب ۶ امتیاز منفی شویم، امیدوارم به دلیل منافع شخصی پرسپولیس زیان نخورد.» وی درباره اینکه آیا تا الان دلارثانویه به پرسپولیس تعلق گرفته است؟ گفت: «تا این لحظه چیزی به ما تعلق نگرفته و ابلاغ هم نشده است. بارها پیگیر شده ایم. وزیر ورزش و معاونانش هم پیگیر هستند.»

مطلب با عنوان معضل دلار در فوتبال - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معضل دلار در فوتبال - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون