روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 24 مدال سهم ورزشکاران ایران در روز پنجم+جدول از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

24 مدال سهم ورزشکاران ایران در روز پنجم+جدول

اکوفارس: کاروان پاراآسیایی ایران در پایان روز پنجم رقابت‌ها در اندونزی به 24 مدال رنگارنگ رسید و تعداد مدال‌های کشورمان در مجموع به 104 مدال رسید.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از جاکارتا، روز پنجم رقابت های پاراآسیایی در مالزی به پایان رسید و کاروان ایران در این روز موفق شد 24 مدال رنگارنگ را به تعداد مدال های خود بیافزاید.در این روز ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان موفق شدند 10 طلا، 9 نقره و 5 برنز را بدست آورند.قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته ایران با غلبه بر چین و کسب مدال طلا یکی از مهمترین نتایج امروز کاروان ایران بود.تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران هم در فینال مغلوب چین شد و به مدال نقره بسنده کرد.کاروان ایران با این تعداد مدال کسب شده رتبه سومی خود را حفظ کرد و به رسیدن به مکان دوم جدول رده بندی و عبور از کره امیدوار شد.چین با کسب 255 مدال در صدر قرار دارد. کره جنوبی با 114 مدال (43 مدال طلا، 37 نقره و 34 برنز) در رده دوم قرار دارد.

مطلب با عنوان 24 مدال سهم ورزشکاران ایران در روز پنجم+جدول از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 24 مدال سهم ورزشکاران ایران در روز پنجم+جدول از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون