روی خط خبر

  • اخبار
  • اکوفارس
  • ورود هیات عالی‌رتبه سعودی به ترکیه برای پیگیری پرونده خاشقجی

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود هیات عالی‌رتبه سعودی به ترکیه برای پیگیری پرونده خاشقجی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود هیات عالی‌رتبه سعودی به ترکیه برای پیگیری پرونده خاشقجی

اکوفارس: رسانه‌های ترکیه از ورود یک هیات عالی‌رتبه سعودی به آنکارا برای پیگیری سرنوشت مرموز روزنامه‌نگار منتقد عربستانی خبر دادند.

به گزارش اکوفارس به نقل از روسیاالیوم، رسانه های ترکیه امروز- جمعه- به نقل از منابعی مطلع اعلام کردند یک هیات عالی رتبه از عربستان به ریاست شاهزاده «خالد الفیصل» مشاور پادشاه، حاکم مکه و رئیس کمیته مرکزی حج، برای پیگیری بحران ناپدید شدن «جمال خاشقجی» روزنامه نگاری، که از دوم اکتبر پس از ورود به کنسولگری سعودی در استانبول ناپدید شده، وارد آنکارا شده است.منابع مذکور، این گام را اقدامی از سوی ریاض برای حل بحران ناپدید شدن خاشقجی توصیف کرده اند.«ابراهیم کالین» سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه، روز گذشته از توافق تشکیل تیم اقدام مشترک بین آنکارا و ریاض جهت مشخص کردن سرنوشت خاشقجی، خبر داد و تصریح کرد که ریاض پیشنهاد آن را داده است.

مطلب با عنوان ورود هیات عالی‌رتبه سعودی به ترکیه برای پیگیری پرونده خاشقجی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود هیات عالی‌رتبه سعودی به ترکیه برای پیگیری پرونده خاشقجی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون