روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وزیر بهداشت: بیماران تالاسمی کمبود دارو ندارند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وزیر بهداشت: بیماران تالاسمی کمبود دارو ندارند

اکوفارس: وزیر بهداشت و درمان گفت: بیماران تالاسمی در کشور با کمبود دارو مواجه نبوده و مشکلی در دریافت داروها ندارند.

سیدحسن قاضی زاده در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که بیماران تالاسمی در دریافت دارو با مشکل مواجه هستند؟ اظهار کرد: بیماران تالاسمی در حال حاضر در بحث دارویی دچار مشکل نبوده و بر اساس روال گذشته آن را دریافت می کنند.وی با اشاره به اینکه در بحث هزینه ها این بیماران طی ماه های گذشته با چالش رو به رو بودند، تصریح کرد: با دریافت گزارش مبنی بر بالا بودن هزینه ها و عدم توان دریافت دارو از سوی خانواده ها، با کمک وزارت بهداشت و هماهنگی با انجمن بیماران تالاسمی در راستای بهبود وضعیت آنها اقدام شد.وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه داروهایی که از خارج از کشور برای بیماران تهیه می شد، براساس روال گذشته به دست بیماران می رسد، خاطر نشان کرد: با توجه به بالا رفتن نرخ ارز مبلغ پراختی زیاد شده اما کمک ویژه ای را وزارت بهداشت برای این بیماران در نظر گرفت و با توجه به گزارش های اعلام شده مشکل در این بخش نیز حل شد.

مطلب با عنوان وزیر بهداشت: بیماران تالاسمی کمبود دارو ندارند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وزیر بهداشت: بیماران تالاسمی کمبود دارو ندارند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون