روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حضور پژمان بازغی در پروژه مشترک سینمای ایران و ترکیه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حضور پژمان بازغی در پروژه مشترک سینمای ایران و ترکیه

اکوفارس: مهرداد غفارزاده فیلم «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» را با عوامل ایرانی و ترکیه‌ای در ترکیه می‌سازد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، ۲۰ درصد فیلمبرداری این فیلم انجام شده و حدود ۷۰ درصد داستان فیلم در ترکیه می‌گذرد.

ستاره های سینمای دو کشور از جمله پژمان بازغی، افسانه پاکرو، علی بوراک جیلان، یوسف چیم و حازال تورسان در این اثر ایفای نقش می کنند. پژمان بازغی بازیگر سینمای ایران که نقش یک تاجر را در فیلم «ترانه ای عاشقانه برایم بخوان» بازی می کند، درباره این فیلم گفت: حدود هشت سال پیش با غفارزاده در فیلم «روز ملاقات» همکاری داشتم تا اینکه پیشنهاد این کار را به من داد و احساس کردم تجربه متفاوتی خواهد شد؛ زیرا قرار بود این فیلم را در لوکیشن دیگری و با همکاران خارجی از کشورهای مختلف کار کنم. از این رو، برایم بسیار جذاب بود و با کمال میل پذیرفتم. به گفته وی ساخت این فیلم محدود به فیلمبرداری از ترکیه نبوده بلکه با همکاری و مشارکت عوامل و بازیگران این کشور و ایران صورت می گیرد.بازغی درباره نقشش توضیح داد: نقش حامد صفایی را در این فیلم بازی می کنم. او یک بازرگان ایرانی ساکن آلمان است که تصمیم می گیرد به اتفاق خانواده اش کارخانه جدیدی در ترکیه راه اندازی کنند. آنها جایی را برای تاسیس کارخانه خود انتخاب می کنند؛ اما در روند خرید دچار مشکل می شوند. این بازیگر سینمای ایران افزود: برای بازی در فیلم ها و سریال های ترکیه پیشنهاد دارم، ولی با توجه به اینکه زبان ترکی بلد نیستم قرار شد تمهیداتی در نظر بگیرند تا بتوانیم همکاری مجدد داشته باشیم. خودم نیز تلاش می کنم تا زبان ترکی و آداب و رسوم ترکیه را یاد بگیرم.

مطلب با عنوان حضور پژمان بازغی در پروژه مشترک سینمای ایران و ترکیه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حضور پژمان بازغی در پروژه مشترک سینمای ایران و ترکیه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون