روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی ۳۰ مددجوی کهریزک روی صحنه تالار وحدت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی ۳۰ مددجوی کهریزک روی صحنه تالار وحدت

اکوفارس: نمایش «رستم و سهراب» به کارگردانی میر کمال میرنصیری با بازی ۳۰ نفر از معلولان و مددجویان ساکن آسایشگاه کهریزک در تالار وحدت اجرا می‌شود. این نمایش حاصل ۱۸ سال نمایش‌درمانی و ۹ سال تمرین با تعدادی از معلولان جسمی آسایشگاه خیریه کهریزک است.

میرکمال میرنصیری که کارگردانی این اثر نمایشی را بر عهده دارد بر این نکته تاکید می کند که جنبه درمانی و احیای شخصیت و بازسازی روانی مددجویان محور اصلی این حرکت گروهی بوده و در این فعالیت نمایش درمانی، داستانی باستانی و حماسی در نظر گرفته شده که با جملاتی فاخر و باشکوه می تواند خودباوری و اعتماد به نفس را در بازیگرانش متبلور سازد، سعی می شود با مشارکت دادن آنان در فعالیتی هدفمند و گروهی، مسوولیت پذیری و خودباوری را در آنان زنده کرد و آنها را از زندگی کردن و نه زنده ماندن و جامعه را نیز از وجود ایشان برخوردار کرد. امین تارخ، هانیه توسلی، سامان احتشامی، لیلی رشیدی، یلدا قشقایی، پوریا شکیبایی، سام کبودوند و پرستو صالحی از جمله هنرمندانی بودند که طی هفته های گذشته در محل تمرین گروه نمایش درمانی «رستم و سهراب» حضور یافتند و از نزدیک با روند کار این گروه نمایش درمانی آشنا شدند. تمامی عواید حاصل از اجرای این نمایش به آسایشگاه خیریه کهریزک تعلق خواهد گرفت. نمایش «رستم و سهراب» از یکشنبه ۲۰ آبان تا سه شنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۷:۳۰ در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت.

مطلب با عنوان بازی ۳۰ مددجوی کهریزک روی صحنه تالار وحدت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی ۳۰ مددجوی کهریزک روی صحنه تالار وحدت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون