روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش رایگان تنبورنوازی به زلزله‌زدگان کرمانشاه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش رایگان تنبورنوازی به زلزله‌زدگان کرمانشاه

اکوفارس: ایلنا : فرخ یادگاری، سرپرست گروه تنبورنوازان شاهو دالاهو از آموزش رایگان تنبور به زلزله‌زدگان روستاهای سرپل ذهاب و اجرای کنسرت در تهران خبر داد.

سرپرست گروه تنبورنوازان شاهو دالاهو با ۳۰۰ عضو شامل دختران و پسران یارستانی در کرمانشاه، شهرستان سرپل ذهاب و روستاهای قلخانی است. او چه پیش از زلزله سال ۹۶ در این منطقه و چه پس از آن، به آموزش رایگان تنبور به جوانان و نوجوانان علاقه مند سرپل ذهاب و روستاهای اطراف آن مشغول بوده است و ۲۶ آبان برای برگزاری کنسرت به تالار رودکی تهران می آید. یادگاری در مورد شیوه آموزشش توضیح داد: تمام کلاس های من گروهی است و انفرادی کار نمی کنم. به هر روستا که می روم، ۲۰ نفر، ۳۰ نفر در یک کلاس هستند و دو ساعت آموزش شان می دهم و می روم سراغ روستایی دیگر و به این شکل همه شان با هم پیشرفت می کنند. وی افزود: خانه خودم هم در زلزله تخریب صددرصد شد و الان در حال درست کردنش هستم و برنامه ام این است به شکلی درستش کنم که بچه ها بتوانند برای آموزش از آن استفاده کنند. البته چیزی که تاکنون در توانم بوده گذاشتن اسکلت و آجرچینی بوده است و آموزش را در همان آجرچینی انجام می دهم. کار ما همین است و هدف اول زندگی مان همین است و زلزله بیاید، جنگ شود یا هر چیز دیگر، ما همچنان این مسیر را ادامه می دهیم.

مطلب با عنوان آموزش رایگان تنبورنوازی به زلزله‌زدگان کرمانشاه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش رایگان تنبورنوازی به زلزله‌زدگان کرمانشاه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون