روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یا رئیس باش یا سرمربی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یا رئیس باش یا سرمربی

اکوفارس: ناکامی کشتی ایران در آزاد و فرنگی دامنه انتقادات از رسول خادم رئیس این فدراسیون و البته سرمربی تیم‌ملی آزاد را گسترده‌تر کرد. این درحالی بود که خادم در نامه‌ای ‌بلند‌بالا بازهم رئیس‌جمهور را مخاطب قرارداد و از آنچه برخودش و فدراسیونش گذشت و مشکلات بسیاری که از نظر مادی و معنوی دست به گریبانش بود، گلایه کرد. نامه‌ای ‌که البته فرار به جلو تحلیل

محمدحسن محبی، سرمربی سابق تیم ملی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم به او توصیه می کند روی یک کار تمرکز کند: «اصلا دلم نمی خواهد رسول خادم از فدراسیون کشتی برود؛ اما فکر می کنم کسانی که اطراف خادم هستند به او اطلاعات اشتباه می دهند. اینکه او هر دو کار ریاست و فنی را با هم انجام می دهد اشتباه است و حتما باید کار فنی را به سایر مربیان واگذار کند. محمد طلایی بچه بسیار خوبی است و من هم خیلی دوستش دارم، می شود هدایت تیم ملی را به او یا چند مربی خوب دیگر داد.» عباس جدیدی قهرمان سنگین وزن سابق ایران هم همین حرف را تکرار کرده است: «به طور کلی باید عرض کنم مسوولیت فنی تیم ملی کشتی آزاد و چه فرنگی کار بسیار پرزحمت و پرمشقتی است. با توجه به اینکه عزیزان ما در فدراسیون زحمت می کشند و باید موضوعات اداری فدراسیون را که خودش کار بسیار سنگینی هست، جلو ببرند، وقتی بار مضاعف فنی به دوششان اضافه می شود کار را سخت می کند.به طور مثال وقتی شما بخواهید هم رئیس فدراسیون باشید و هم سرمربی تیم کشتی آزاد، رمق از شما گرفته می شود تا بخواهید دنبال مسائل ارزی و دلاری باشید تا اردو فراهم کنید یا مسابقات انتخابی را برگزار کنید. وقت شما گرفته می شود. این یک عامل کلی است. در بعد فنی هم نحوه تمرین دادن بچه ها مطرح می شود که خیلی از این بچه ها کار کشیده می شود که در لحظات پایانی بچه ها وا می دهند. بارها گفته ام در کشتی خصوصا مسابقات جهانی نوع و نحوه کوچینگ بسیار مهم است. نمی خواهم عزیزانی که بچه ها را هدایت می کردند زیرسوال ببرم. آنها هم زحمت کشیدند و بضاعتشان همین بود؛ ولی می دیدم که بچه ها روی تشک چیزی نمی شنیدند یا پذیرای فرمان های بیرون تشک نبودند.» او ارجاع چنین مسائلی به رئیس جمهور راهم به صلاح نمی داند: «آقای رئیس جمهور باید پاسخگوی مردم باشد برای گرانی و تورم و فقر یا اینکه بیاید درباره کشتی آزاد پاسخگو باشد؟ با این حال کار رئیس جمهور سخت تر است؛ چون در مسابقات المپیک هم باید آقای روحانی پاسخگوی نتایج باشد.»مسابقات سه وزن پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان دیروز در بوداپست برگزار شد که نتیجه آن شکست هر سه کشتی گیر باقی ‎مانده کشورمان بود. در وزن ۷۷ کیلوگرم پژمان پشتام مغلوب دیمیتری پیشکوف از اوکراین شد، در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی علیاری مقابل موسی اولویف از روسیه شکست خورد و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز شهاب قوره جیلی مقابل زویادی پاتاریدزه از گرجستان تن به شکست داد. به این ترتیب ناکامی کشتی ایران در رقابت های قهرمانی جهان تکمیل شد.

مطلب با عنوان یا رئیس باش یا سرمربی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یا رئیس باش یا سرمربی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون