روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سلطانی‌فر: تماس با «فدراسیون‌های خارجی» اثری ندارد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سلطانی‌فر: تماس با «فدراسیون‌های خارجی» اثری ندارد

اکوفارس: با تاکید مجلس و سازمان بازرسی کل کشورمدیران بازنشسته باید به‌زودی ازسمت‌های خود در سازمان‌های دولتی و نیمه‌دولتی استعفا دهند. این موضوع درحالی شامل حال مدیران فدراسیون‌های ورزشی می‌شود که برخی از آنها میلی برای استعفا ندارند و حتی کار را به مراجع بین‌المللی کشانده و دست به دامن آنها شده‌اند تا چند صباحی بیشتر برمسند کار بمانند.

اما به دنبال حواشی اخیر برخی فدراسیون ها در رابطه با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در ورزش، وزیر ورزش و جوانانتاکید کرد که تماس با فدراسیون های خارجی در اجرای این قانون بی ا ثر است. به گزارش «ایسنا» مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در توییتی با اشاره به لزوم اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در ورزش نوشت: «تماس برخی از مدیران فدراسیون ها با فدراسیون های جهانی اثری بر اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان نخواهد داشت. فدراسیون های جهانی برای قوانین مصوب پارلمان ها و نهادهای عالی قانونگذاری در کشورها احترام قائل هستند. ما ملزم به اجرای قانون هستیم.» این واکنش وزیر در حالی است که پیش از این اخباری مبنی بر تماس از چند فدراسیون ملی ایران از جمله والیبال، جودو و... پیرامون همین مساله با فدراسیون های جهانی مطرح شده بود. همچنین طی روزهای گذشته تعدادی از مسوولان ورزش درحال مکاتبه با نهادهای بالادستی برای اخذ معافیت از قانون مذکور بوده اند.

مطلب با عنوان سلطانی‌فر: تماس با «فدراسیون‌های خارجی» اثری ندارد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سلطانی‌فر: تماس با «فدراسیون‌های خارجی» اثری ندارد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون