روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کاربران جی‌میل ۵/ ۱ میلیارد شدند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کاربران جی‌میل ۵/ ۱ میلیارد شدند

اکوفارس: ایسنا : سرویس پست الکترونیکی گوگل به‌تازگی اعلام کرده بالغ بر ۵/ ۱ میلیارد کاربر فعال از این پلت‌فرم استفاده می‌کنند.

ایسنا : سرویس پست الکترونیکی گوگل به تازگی اعلام کرده بالغ بر ۵/ ۱ میلیارد کاربر فعال از این پلت فرم استفاده می کنند. سرویس پست الکترونیکی جی میل که به شرکت گوگل تعلق دارد، به تازگی با انتشار یک پیام در صفحه کاربری توییتر خود اعلام کرده است که بیش از ۵/ ۱ میلیارد کاربر فعال دارد که به صورت روزانه و فعالانه از این پلت فرم بهره می برند. این رقم در مقایسه با تعداد کاربران فعال سرویس جی میل در ۳۴ ماه گذشته یعنی فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی، ۳۳ درصد رشد و افزایش داشته است. با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که با احتساب جمعیت ۸ میلیارد نفری روی کره زمین، تقریبا برای هر پنج نفر حداقل یک حساب کاربری فعال جی میل وجود دارد. البته برخی کاربران بیش از یک حساب کابری و اکانت دارند. ۷۵ درصد از کاربران جی میل از نسخه موبایلی آن استفاده می کنند.

مطلب با عنوان کاربران جی‌میل ۵/ ۱ میلیارد شدند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کاربران جی‌میل ۵/ ۱ میلیارد شدند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون