روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سرو سوپ توسط روبات - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سرو سوپ توسط روبات - اکوفارس

اکوفارس: مهر : در شعبه پکن یک رستوران زنجیره‌ای، روبات‌ها برای پخت و آماده کردن سوپ به‌کار گرفته شده‌اند. مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای در چین برای پخت سوپ و پرکردن دوباره ظرف مشتریان از روبات‌ها کمک می‌گیرد.

شرکت HaiDiLao International Holding یکی از بزرگ ترین رستوران های زنجیره ای آسیا با همکاری پاناسونیک، کارمندان روباتیک را در رستوران خود در پکن به کار گرفته است. در این رستوران روبات ها سفارش مشتریان را دریافت و آماده می کنند. همچنین گوشت و سبزیجات خام را به مشتریان می رسانند و کاسه هایی از سوپ داغ را برای مشتریان می آورند. در رستوران های مذکور مشتریان می توانند مواد سوپ خود را انتخاب کنند. مواد انتخابی که شامل گوشت، سبزیجات و ... هستند، به سوپ افزوده می شوند. به گفته شرکت زنجیره ای استفاده از روبات ها از هزینه های کارگر می کاهد و البته کارآمد را افزایش می دهد. این شرکت قصد دارد روبات ها را در تمام شعب خود در سراسر جهان به کار گیرد.

مطلب با عنوان سرو سوپ توسط روبات - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سرو سوپ توسط روبات - اکوفارس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون