روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ادامه ضرردهی ال‌جی در بازار موبایل از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ادامه ضرردهی ال‌جی در بازار موبایل

اکوفارس: فارنت : ضرردهی ال‌جی در بخش گوشی‌های همراه یک داستان طولانی و ادامه‌دار است. شرکت راه‌های مختلفی را امتحان کرده که جلوی این ضرردهی را بگیرد اما همچنان موفق نشده است. البته با این حال شرکت موفق شده میزان ضرر را به شکل قابل توجهی کاهش دهد. سه ماه سوم سال ۲۰۱۸ کاهش ضرردهی را نشان می‌دهد.

این شرکت توانست در سه ماه سوم سال ۲۰۱۷ درآمد ۴۸/ ۲ میلیارد دلاری داشته باشد. این درآمد در سه ماه دوم سال ۲۰۱۸ به ۹۲/ ۱ میلیارد دلار رسید. اما در این سه ماه سوم که گذشته فروش شرکت به ۸۲/ ۱ میلیارد دلار رسیده است. با اینکه فروش کاهش داشته، اما ضرردهی ال جی هم به خاطر کمتر کردن هزینه کاهش داشته است. در دوره ابتدایی شرکت به ترتیب ۳۳۱ میلیون و ۱۷۲ میلیون دلار از دست داد. اما در سه ماه سوم سال ۲۰۱۸ این میزان ضرر به ۱۳۰ میلیون دلار رسید. این یک شروع خوب است. جالب است که محصولات پرچمدار ال جی مانند جی ۷ نتوانستند جلوی ضرردهی شرکت را بگیرند. بلکه تمرکز بیشتر و قوی تر روی بازار گوشی های میان رده و همچنین یک برنامه تجاری بهتر این ضرر را کاهش داد.البته این برنامه تجاری گاهی اوقات ضرردهی را افزایش داده و می توان به عنوان نمونه به عرضه پشت سر هم گوشی های G۷ ThinQ، V۳۵ ThinQ و V۴۰ ThinQ اشاره کرد. ال جی امیدوار است پرچمدار آخرش میزان فروش را در سه ماه آخر سال افزایش دهد. امید شرکت این است که این محصول بالاخره بتواند بنیاد یک تجارت سودده را بگذارد و شروعی دوباره برای شرکت باشد. البته ال جی از تمام محصولات خود چنین انتظاری داشته است. ضرردهی ال جی البته محدود به بخش موبایلشرکت است. ال جی الکترونیکز همچنان فعالیت خوبی دارد و با فروش لوازم خانگی درآمد خوبی را کسب می کند. فروش محصولات شرکت به ۱۴ میلیارد دلار رسیده و سود خالص ۶۶۷ میلیون دلاری را در پی داشته است. نسبت به سه ماهه های اخیر این فروش و سود ۱۶درصد افزایش داشته است.

مطلب با عنوان ادامه ضرردهی ال‌جی در بازار موبایل از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ادامه ضرردهی ال‌جی در بازار موبایل از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون