روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلاش جی‌ام برای افزایش خودروهای برقی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلاش جی‌ام برای افزایش خودروهای برقی

اکوفارس: شرکت خودروسازی جنرال‌موتورز اعلام کرد که از دولت ترامپ درخواست کرده است تا برنامه ملی تقویت فروش خودروهای دوستدار محیط‌زیست ‌مانند خودروهای برقی را مورد حمایت قرار دهد.

این در حالی است که دولت ترامپ قوانین جدیدی را اجرایی کرده که استانداردهای آلایندگی گذشته در این کشور را تضعیف می کند. جنرال موتورز می گوید که اجرای یک برنامه ملی برای تولید خودروهای پاک می تواند تا سال ۲۰۳۰ به ورود ۷ میلیون خودروی برقی به جاده های آمریکا منجر شود. مارک رئوس، رئیس بخش تولید این خودروساز می گوید که دولت ها و صنایع خودروسازی در اروپا و آسیا با یکدیگر در تلاشند تا سیاست هایی را برای دستیابی به آینده ای با خودروهایی برقی اجرایی سازند.به گفته او آمریکا می تواند در این زمینه پیشرو باشد. وی افزود: «اجرای یک برنامه ملی می تواند موجب افزایش فرصت های شغلی و کاهش مصرف سوخت و آلایندگی های کربنی شود.» جنرال موتورز همچنین از دولت ترامپ خواسته است تا مشوق هایی را برای تولید خودروهای خودران برقی ارائه کند.

مطلب با عنوان تلاش جی‌ام برای افزایش خودروهای برقی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلاش جی‌ام برای افزایش خودروهای برقی از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون