روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حذف واسطه‌های تامین مواد اولیه پوشاک از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حذف واسطه‌های تامین مواد اولیه پوشاک

اکوفارس: دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک استان تهران اعلام کرد: حذف واسطه‌ها در تامین مواد اولیه این صنعت با جدیت در دستور کار است و نظارت‌های کامل اعمال می‌شود تا قیمت‌ها به‌صورت غیرمتعارف افزایش پیدا نکند. محمد توکلی با اشاره به نشست هفته گذشته اعضای این کارگروه با مسوولان دولتی توضیح داد: در این جلسه مقرر شد در ذیل کارگروه هشت

به گفته وی، پنج نفر از تولیدکنندگان پوشاک و اتحادیه نیز در این کمیته ها حضور خواهند داشت. توکلی در ادامه همکاریبانک مرکزی را برای اختصاص ارز دولتی به واردکنندگان مواد اولیه پوشاک خواستار شد و گفت: اینک تاجرانی وجود دارند که داوطلب واردات مواد اولیه هستند اما از آنجاکه ارز دولتی اختصاص پیدا نمی کند این کار انجام نمی شود. دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک استان تهران با اعلام حمایت از تاجرانی که با این گروه همکاری کنند، اضافه کرد: باتوجه به نرخ ارز دولتی برآورد قیمت محصول صورت می گیرد تا مواد اولیه با هزینه متعارف به دست تولیدکنندگان برسد.توکلی گفت: این کارگروه از تاجران واردکننده مواد اولیه ای که در کشور تولید نشود حمایت می کند و از سوی دیگر بر وارداتی که با ارز دولتی انجام می شود نظارت دارد تا مواد اولیه به قیمت ارز دولتی به دست تولیدکنندگان برسد، نه ارز بازار آزاد. وی تاکید کرد: تلاش ما این است که تولیدات ایرانی با قیمت واقعی به دست مصرف کننده برسد. کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک استان تهران با حضور اعضای هیات امنای بازار، رئیسان اتحادیه های پوشاک، پیراهن دوزان، کشبافان، خیاطان و چرم اواخر شهریورماه امسال تشکیل شد. باتوجه به اینکه بسیاری از واحدهای نساجی کشور نیز در تهران دفتر فروش دارند، عمده فعالیت های مربوط به تامین مواد اولیه صنایع فعال در حوزه پوشاک با هماهنگی این کارگروه در استان تهران پیگیری می شود.

مطلب با عنوان حذف واسطه‌های تامین مواد اولیه پوشاک از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حذف واسطه‌های تامین مواد اولیه پوشاک از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون