روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عامل حمله ملبورن استرالیا دستگیر شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عامل حمله ملبورن استرالیا دستگیر شد

اکوفارس: پلیس استرالیا گزارش داد: یک مهاجم مرد پس از به آتش کشیدن یک خودرو و حمله با چاقو به چندین نفر و زخمی کردن آنها در یک منطقه شلوغ صبح امروزجمعه در ملبورن استرالیا دستگیر شد. این حمله که تروریستی بودن آن تاکنون رد شده یک کشته بر جای گذاشته است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از رسانه های استرالیایی، پلیس استرالیا با ارائه گزارشی در این زمینه افزود: علت حمله این مهاجم در یک منطقه شلوغ عمومی در خیابان بروک ملبورن به مردم مشخص نیست و هنوز زوداست که در مورد تروریستی بودن این حمله اظهار نظر شود.طبق این گزارش، شرایط در مرکز ملبورن که این حمله صورت گرفته اضطراری اعلام شده و پلیس اعلام کرده این منطقه برای بمب گذاری های احتمالی تحت تفحص متخصصان قرار دارد.طبق این گزارش دو نفر مجروح این حمله به بیمارستان منتقل شدند که یکی از آنها در شرایط وخیمی به سر می برد.شاهدان عینی فیلم هایی را درشبکه های اجتماعی منتشر کردند که حاکی از آن است که ضارب با خودرو به چندین فروشگاه حمله می کند.پلیس ملبورن گزارش داد: نیروهای پلیس پس از حضور در صحنه با درگیری با ضارب وی را به ضرب گلوله مصدوم ودستگیر کرده است.

مطلب با عنوان عامل حمله ملبورن استرالیا دستگیر شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عامل حمله ملبورن استرالیا دستگیر شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون