روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تاج: ورزشگاه آزادی به بهترین شکل آماده شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تاج: ورزشگاه آزادی به بهترین شکل آماده شد

اکوفارس: رئیس فدراسیون فوتبال ایران، گفت: با حمایت ها و پیگیری های وزیر ورزش و جوانان، ورزشگاه آزادی به بهترین شکل آماده میزبانی دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ «مهدی تاج» که امروز (جمعه) همراه با وزیر ورزش از شرایط ورزشگاه آزادی بازدید می کرد در جمع خبرنگاران، افزود: باید این تغییرات در سایر ورزشگاه های ایران نیز رخ بدهد.وی ادامه داد: نیاز است تا مشکلات ورزشگاه ها برطرف شود تا برای میزبانی مسابقات سطح بالایی چون لیگ قهرمانان آسیا مشکلی نداشته باشیم.رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تجهیزات به کار برده در ورزشگاه آزادی دائمی است، توضیح داد: از این پس بلیت فروشی به صورت الکترونیکی انجام می شود و جایگاه قهرمانی تا همیشه باقی می ماند.تاج اظهار داشت: ورزشگاه آزادی به خوبی آماده میزبانی فینال لیگ قهرمانان شد. امروز نیز وزیر ورزش در این مجموعه حاضر شد تا در صورت وجود هر مشکلی، دستور حل آنرا صادر کند.دیدار برگشت از مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18 و 30 دقیقه فردا (شنبه) بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.نماینده ژاپن در دیدار رفت به برتری 2 بر صفر دست یافته است.

مطلب با عنوان تاج: ورزشگاه آزادی به بهترین شکل آماده شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تاج: ورزشگاه آزادی به بهترین شکل آماده شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون