روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آمریکا چند فرد و نهاد روسی را تحریم کرد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آمریکا چند فرد و نهاد روسی را تحریم کرد

به گزارش اکوفارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ­آمریکا روز پنجشنبه سه شخص و 9 نهاد روسی را به علت مداخله این کشور در امور اوکراین تحت تحریم قرار داد.آمریکا همچنین تهدید کرد هرگونه مبادله تجاری با این اشخاص و نهادها و همچنین انجام کسب و کار در شبه جزیره کریمه پیامدهایی جدی دارد.به موجب این تحریم ها هرگونه دارایی این اشخاص و نهادها در آمریکا مسدود و تراکنش های مالی با آنها ممنوع می شود.ولادیمیر زاریتسکی فرمانده پیشین نیروهای موشکی و توپخانه روسیه، از جمله اشخاص تحریم شده است.مسکو در سال 2014 شبه جزیره کریمه را در دریای سیاه به خاک خود ملحق کرد. جمعیت این شبه جزیره عمدتا روس تبار هستند اما تا پیش از آن جزو خاک اوکراین محسوب می شد.این تحریم ها در اوضاعی اعلام شدند که وزارت امور خارجه آمریکا می گوید در حال آماده سازی تحریم هایی گسترده تر علیه روسیه است. این تحریم ها به درخواست کنگره و به دنبال حمله به یک افسر سابق جاسوسی روس در انگلیس وضع خواهند شد.

مطلب با عنوان آمریکا چند فرد و نهاد روسی را تحریم کرد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آمریکا چند فرد و نهاد روسی را تحریم کرد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون