روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هشدار گورباچف نسبت به تنش‌های روزافزون میان آمریکا و روسیه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هشدار گورباچف نسبت به تنش‌های روزافزون میان آمریکا و روسیه

اکوفارس: آخرین رهبر شوروی سابق نسبت به تنش‌های روزافزون میان آمریکا و روسیه هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، میخائیل گورباچف، آخرین رهبر شوروی سابق برای تماشای مستند جدیدی درباره زندگی خود به سینما رفت.او پس از تماشای این مستند، در پاسخ به پرسشی در این باره که آیا جهان به دوره جنگ سردی جدید بازمی گردد، گفت: ما باید از جنگ سرد بر حذر باشیم. ما باید مسیری را که مشخص کرده ایم، ادامه دهیم. ما باید یک بار و برای همیشه جلوی جنگ را بگیریم. مهم ترین موضوع، رهایی یافتن از تسلیحات هسته ای است.گورباچف ۸۷ ساله همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر جهان به طرز خطرناکی در حال نزدیک شدن به یک رقابت تسلیحاتی جدید است.آخرین رهبر شوروی سابق تأکید کرد: معتقدم که ما می توانیم جنگ سرد جدید را متوقف کنیم. من در این راستا هر کاری انجام خواهم داد.وی ادامه داد: خطرناک ترین حالت بازگشت به یک تقابل و آغاز رقابت تسلیحاتی جدید است.آخرین رهبر شوروی به تازگی در مطلبی برای روزنامه نیویورک تایمز نوشت: آمریکا تهدیدی جدی برای صلح است.

مطلب با عنوان هشدار گورباچف نسبت به تنش‌های روزافزون میان آمریکا و روسیه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هشدار گورباچف نسبت به تنش‌های روزافزون میان آمریکا و روسیه از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون