روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دعوت منامه از وزیر اقتصاد اسرائیل برای سفر به بحرین از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دعوت منامه از وزیر اقتصاد اسرائیل برای سفر به بحرین

اکوفارس: منامه دعوت نامه رسمی را برای وزارت خارجه رژیم صهیونیستی جهت مشارکت وزیر اقتصاد این رژیم در کنفرانسStartup Nations Ministerial که در بحرین برگزار خواهد شد، فرستاد.

به گزارش ایسنا، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت گزارش داد که وزارت خارجه اسرائیل دعوت نامه رسمی را برای مشارکت ایلی کوهین، وزیر اقتصاد و صنعت اسرائیل در کنفرانس Startup Nations Ministerial دریافت کرده است.این روزنامه عبری زبان نوشت که پیشبینی می شود در این کنفرانس، شخصیت های دولتی عالی رتبه از کشورهای مختلف با هدف تعیین سیاست های جدید به منظور تقویت پروژه های فناوری حضور یابند.این سفر کوهین به بحرین بعد از سفر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عمان و چند سفر دیگر مسئولان و وزیران اسرائیلی به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صورت می گیرد.از سوی دیگر، یسرائیل کاتس، وزیر ارتباطات و امور اطلاعاتی اسرائیل اعلام کرد که تل آویو و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس باید در زمینه امنیت پرواز و زمینه های مدنی دیگر همچون حمل و نقل و پروازهای تجاری و گردشگری همکاری کنند.وی گفت، استقبال گرمی که از او در جریان سفرش به عمان شد، "بیانگر افزایش قدرت اسرائیل در منطقه است".کاتس تصریح کرد، پروژه راه آهنی که وی پیشنهاد آن را داد، به صورت فوق العاده ای در عمان مورد استقبال واقع گشت.

مطلب با عنوان دعوت منامه از وزیر اقتصاد اسرائیل برای سفر به بحرین از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دعوت منامه از وزیر اقتصاد اسرائیل برای سفر به بحرین از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون