روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آماده شدن فلسطینیان برای سی و سومین جمعه تظاهرات بازگشت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آماده شدن فلسطینیان برای سی و سومین جمعه تظاهرات بازگشت

اکوفارس: ساکنان نوار غزه در حال آماده شدن برای شرکت در سی و سومین جمعه تظاهرات بزرگ بازگشت در نوار مرزی این باریکه هستند.

به گزارش ایسنا، این تظاهرات از ۳۰ مارس گذشته آغاز شده است و تاکنون ۲۳۳ نفر طی آن به شهادت رسیده و بیش از ۲۴۵۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.هدف اصلی این تظاهرات شکستن محاصره و تاکید بر حق بازگشت آوارگان فلسطینی به شهر و دیار خود است.هیئت عالی ملی برگزاری تظاهرات بازگشت و شکستن محاصره طی فراخوانی عموم فلسطینیان ساکن نوار غزه را به شرکت در تظاهرات امروز تحت عنوان جمعه "وعده شوم را به شکست خواهیم کشاند" دعوت کرد.به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این هیئت تاکید کرد که تظاهرات بازگشت تا تحقق تمامی اهدافش و در راس آن محاصره غزه و معامله قرن ادامه خواهد داشت.هیئت مذکور بر پایبندی ملت فلسطین به حق ثابت خود بر سر قدس به عنوان پایتخت کشور فلسطین و حقوق غیرقابل تصرف خود از جمله حق تعیین سرنوشت و تشکیل کشور مستقل فلسطین با پایتختی قدس تاکید کرد.هیئت برگزاری تظاهرات بازگشت اعلام کرد که تظاهرات امروز پس از اقامه نماز عصر آغاز شده و تا نیمه های شب ادامه خواهد داشت.

مطلب با عنوان آماده شدن فلسطینیان برای سی و سومین جمعه تظاهرات بازگشت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آماده شدن فلسطینیان برای سی و سومین جمعه تظاهرات بازگشت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون