روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حمله با سلاح سرد در ملبورن استرالیا+ عکس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حمله با سلاح سرد در ملبورن استرالیا+ عکس

اکوفارس: پلیس استرالیا از وقوع حملات متعدد با سلاح سرد در ملبورن استرالیا خبر داد.

خبرگزاری اسپوتنیک در خبری فوری به نقل از پلیس استرالیا از وقوع چند حمله با سلاح سرد در ملبورن استرالیا خبر داد.پایگاه اینترنی روزنامه استرالیایی «The Age» اعلام کرد چندین نفر از مردم در این حادثه مورد حمله قرار گرفته و یک خودرو نیز در مرکز ملبورن در آتش سوخت.طبق گزارش ها، پلیس استرالیا بسوی مردی که با سلاح سرد به مردم حمله کرده بود، تیراندازی کرد و خودروی وی به آتش کشیده شد. تلویزیون استرالیا به نقل از پلیس اعلام کرد چندین نفر هم اکنون به علت جراحات وارده، در بیمارستان بستری هستند.پلس استرالیا هم اکنون در محل حادثه در خیابان بورک حاضر است و فرد مظنون انجام این حملات را دستگیر کرده است.براساس گزارش های منتشره، یک نفر در این حادثه کشته و دو نفر نیز زخمی شده اند.

مطلب با عنوان حمله با سلاح سرد در ملبورن استرالیا+ عکس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حمله با سلاح سرد در ملبورن استرالیا+ عکس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون