روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصادف مرگبار اتوبوس و تریلی در محور دامغان-سمنان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصادف مرگبار اتوبوس و تریلی در محور دامغان-سمنان

اکوفارس: رئیس پلیس‌راه استان سمنان از برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با کشنده هوو در کیلومتر ۷۰ محور دامغان-سمنان خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر جان باختند و ۱۰ نفر مجروح شدند.

به گزارش مهر، سرهنگ تقی کبیری مهر، ضمن تایید برخورد اتوبوس اسکانیا با کشنده هوو در کیلومتر ۷۰ محور دامغان-سمنان، ابراز داشت: این حادثه که ساعت ۳:۳۰ بامداد روز جمعه به وقوع پیوست مرگ در دم راننده اتوبوس و همسرش را رقم زد.وی بابیان اینکه این اتوبوس ۲۷ سرنشین داشت و از مشهد به تهران در حال تردد بود، اضافه کرد: ۱۰ سرنشین این اتوبوس بلافاصله بعد از حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.رئیس پلیس راه استان سمنان که از ساعت اولیه حادثه در محل حاضرشده بود علت این حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کرد و ابراز داشت: علیرغم هشدارهای پلیس مبنی بر الزام هوشیتری حین رانندگی باز شاهد این گونه حوادث تلخ هستیم که از رانندگان تقاضا داریم استراحت یک ربع را بعد از دو ساعت رانندگی در برنامه خود لحاظ کنند.کبیری اضافه کرد: هم اکنون تردد در محورهای استان سمنان عادی و روان است اما پیش بینی می شود شاهد افزایش تردد و حجم تردد خودروها به سمت تهران باشیم که انتظار می رود رانندگان سرعت مطمئن و فاصله طولی را به دقت رعایت کنند.

مطلب با عنوان تصادف مرگبار اتوبوس و تریلی در محور دامغان-سمنان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصادف مرگبار اتوبوس و تریلی در محور دامغان-سمنان از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون