روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انگلیسی ها همچنان از تلویزیون سیاه و سفید استفاده می کنند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انگلیسی ها همچنان از تلویزیون سیاه و سفید استفاده می کنند

اکوفارس: با وجود گذشت 50 سال از ورود تلویزیون های رنگی به بازار, بیش از هفت هزار خانوار انگلیسی همچنان از تلویزیون های سیاه و سفید استفاده می کنند.

به نوشته روزنامه گاردین, با وجود گذشت 50 سال از ورود تلویزیون های رنگی به بازار, بیش از هفت هزار خانوار انگلیسی همچنان از تلویزیون های سیاه و سفید استفاده می کنند.بیشترین تعداد تلویزیون های سیاه و سفید در انگلیس به ترتیب در لندن ( هزار و 768 دستگاه), وست میدلندز (431 دستگاه) و گریتر منچستر ( 390 دستگاه) یافت می شود. در مجموع, هفت هزار و 161 خانوار انگلیسی از سال 1967 که تلویزیون رنگی به بازار آمد, تماشای برنامه های تلویزیونی از طریق تلویزیون های سیاه و سفید خود را کنار نگذاشته اند. جیسون هیل, سخنگوی مجوز تلویزیون گفت: ”بیش از نیمی از تلویزیون های انگلیس امروز به اینترنت وصل هستند, بنابراین جالب است که بیش از هفت هزار خانوار هنوز ترجیح می دهند برنامه های مورد علاقه شان را از تلویزیون سیاه و سفید تماشا کنند.“

مطلب با عنوان انگلیسی ها همچنان از تلویزیون سیاه و سفید استفاده می کنند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انگلیسی ها همچنان از تلویزیون سیاه و سفید استفاده می کنند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون